IMG 8647photoshopIMG 8643photoshop

Prodejna ASAT - Svět hodinek Hradec Králové v Orlice park shopping


Prodejna ASAT-SVĚT HODINEK v Hradci Králové se specializuje na prodej značkových hodinek a šperků. V nabídce máme hodinky od renomovaných značek CASIO, CITIZEN, SEIKO, FESTINA, JACQUES LEMANS, ZENO-WATCH BASEL, EDOX, SWISS MILITARY HANOWA, CERTINA a módních značek DIESEL, STORM, BERING, BOCCIA TITANIUM, LORUS a mnoha dalších.

Na prodejně v Hradci Králové máme pro Vás připravené oddělení šperků s nabídkou značek:
BROSWAY - Kreativita, inovace a předvídání trendů jsou základem úspěchu společnosti Brosway. Šperky a hodinky, symboly italského stylu, rafinované a jedinečné jako žena, která je nosí.
SILVER CAT - Šperky jsou zhotoveny ze stříbra 925/1000, osazeny jiskřivými kubickými zirkony, sladkovodními perlami a syntetickými kameny. Samozřejmostí je finální rhodiová úprava.
PRECIOSA - Tradiční český výrobce z Jablonce nad Nisou. V nabídce od tohoto výrobce máme šperky z rhodiovaného stříbra 925/1000, opatřené kubickými zirkony a českým křišťálem. Vysoká brilance, třpyt a elegance šperků z Preciosy vyzdvihne individualitu i osobnost současné ženy...
SOLITER A.S. - Již více jak 100 let tradiční český výrobce z Jablonce nad Nisou. Nabyté dlouholeté zkušenosti při výrobě zlatých briliantových šperků, zlatých šperků se syntetickými kameny, snubních prstenů a dětských náušnic jsou základem pro vedoucí postavení na českém trhu.

Náš kvalifikovaný personál je připraven Vám pomoci s výběrem dámských i pánských hodinek a šperků pro nejrůznější příležitosti. Nechybí klasický elegantní design ani extravagantní či sportovní modely.

Součástí nabídky našich služeb je základní servis hodinek. Na počkání provádíme například výměny baterií, tlakové zkoušky vodotěsnosti, výměny řemínků, zkrácení kovových tahů a další.

Těšíme se na vaší návštěvu !!!

 

Otevírací doba / Kontakty


Orlice park shopping
Víta Nejedlého 1063
50003 Hradec Králové

Po-So 9:00 - 20:00
     Ne: 9:00 - 19:00

Tel: +420 731 443 811
Mail: asat.orlice@seznam.cz

asat orlice park shopping